Hakkımızda

Instagram’ın her geçen gün sahip olduğu kitleyi arttırması sebebiyle kullanıcıların kişisel ya da işletme profillerinde koymuş oldukları hedeflerin daha üst seviyelere çıktığı gözlemlenmektedir. Bu isteklerin uzunca bir süre boyunca yerine getirilemiyor olması sağlayıcılar aracılığıyla gerçek takipçi satın alma ve buna benzer işlemlerin tercih edilmesine sebep oldu. Biz de en çok değer verdiğiniz markanızı sosyal medyada birçok kişi tarafından takip edilen, gönderileri beğenilen ve ilgi gören bir hale getirmek için sizlere uygun fiyatla instagram takipçi satın alma fırsatı sunuyoruz. Her anlamda tam otomatik işleyişe sahip olan sistemimiz sayesinde müşteri memnuniyetini olabildiğince üst seviyelerde tutuyor ve markanızın bayan takipçi, türk beğeni gibi ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. 

 

Her zaman en profesyonel olduğumuz alanda sizlere takipçi hizmeti sunarken önceliğimizi daha öncesinde de belirttiğimiz gibi müşteri memnuniyetinden yana kullanıyoruz. Instagram’da hesap popülerliğini mümkün kılmak için sadece ucuz takipçi satışı değil, aynı zamanda hikaye izlenme, reels beğeni ve video izlenme gibi ürünlerin satışını da gerçekleştiriyoruz. Her aşamasını ilmek ilmek dokuduğumuz takipçi satışı projemizde asla ve asla bot takipçi kullanmıyor; satın alınan tüm takipçilerin gerçek kişiler tarafından kullanılan aktif hesaplar olmasını sağlıyoruz. Bu da hesap güvenliği açısından ortaya çıkan endişelerin, etkileşim konusunda yaşadığınız eksikliklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. 

 

Bu sektöre giriş yaptığımız günden itibaren her zaman anlık destek ve kaliteli hizmet temennimize odaklanarak çalışmalarımızı sürdürdük. Hâl böyle olunca kullanıcılarımız ihtiyaç duydukları her an internet sitemizde 7 gün 24 saat aktif olarak bulunan canlı destek hizmetimizden ve bunun yanı sıra gerektiği durumlarda kullanılabilecek olan anlık mesajlaşma uygulamalarından bizimle kolayca iletişime geçebiliyor. 

 

Bayan Takipçi markasını kullanarak takipçi satın alma, beğeni satın alma ve reels izlenme satın alma gibi hizmetlerden faydalanacak olan tüm müşterilerimize uygun fiyatlı takipçi satışı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu hedeflerimiz doğrultusunda attığımız adımlarda müşteri haklarını da gözeterek yapılan her alışverişte ürün faturasını anlık olarak tarafınıza iletiyoruz. Her anlamda kaliteli bir takipçi satın alma süreci geçirmek, aldığınız hizmetle alakalı anlık destek taleplerinize yanıt almak istiyorsanız tercihinizi tarafımızdan yana kullanmalı ve ürün, hizmetlerimizi denemelisiniz. Hizmet Şartları ve Gizlilik Sözleşmesi ile verdiğimiz hizmetlerle alakalı tutumlarımızı daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Anında Teslimat

Siparişlerinizi anında işleme alıp hemen teslim ediyoruz.

%100 Güvenli Ödemelerinizin alt yapısı

Ödeme hizmetlerimiz, Kredi kartı, banka kartı, mobil ödeme ile çok güvenli.

Türk Beğeni Takip Sistemi

Siparişlerinizi anında görüntüleyebilirsiniz.

Sipariş Takip