Günümüzde artık sosyal medyanın ne kadar önemli bir iletişim kanalı olduğunu ne duymayanımız ne bilmeyenimiz kaldı. Hal böyleyken herkes sosyal medya hesabı için bir şeyler yapmak istiyor. Sosyal medya hesaplarına değer katmak isteyen insanlar bunun için çeşitli yollar arayışı içerisindeler. Bir kurtlar sofrasına dönüşen sosyal medyada ve sosyal medyanın rekabet ortamında var olabilmek eskisinden çok daha zor. Sosyal medya içerisinde bir saniyenin içinde bile akıl almaz derecede çok içerik üretiliyor ve tüketiliyor. Böyle bir ortamda öne çıkmak isteyen kullanıcılar da farklı yollar denemek istiyor. Kimi kullanıcılar tükettikleri içeriğin daha çok beğenilmesi adına kimi kullanıcılar daha çok takipçi adına kimi kullanıcılar markalarının saygınlığını arttırmak adına çeşitli yatırımlarda bulunuyor.

Hiç şüphesiz ki Instagram dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olarak bütün bu içerik üreticilerine ya da markalara içeriklerini sunabilmeleri adına bu devasa platformu ve özgürlüğü sağlayan en önemli aktörlerden birisi. Bu yüzden bu markalar ve sahipleri de yaptıkları yatırımı genellikle Instagram üzerine yoğunlaştırmış durumdalar. Bunun en büyük nedeni Instagram'ın sağladığı inanılmaz tüketici kitlesi. Peki Instagram özelinde markanızı nasıl öne çıkarabilirsiniz? Ya da markanızı Instagram üzerinde nasıl daha saygın bir hale getirebilirsiniz? Bu gibi soruların tek bir cevabı yok. Kimi kullanıcılar bunu beğeni sayısını arttırma yoluna giderek kimi kullanıcılar ise takipçi sayısını arttırmak yoluna giderek yapmaya çalışıyor. Lakin genellikle atlanan bir şey var. O da mavi tikli yorum satın almak.

Öncelikle mavi tik nedir açıklayalım. Mavi tik Instagram tarafından kimi kullanıcılara verilen ve onaylı hesap anlamına gelen bir işaretleme,damgalama biçimidir. Mavi tik genellikle ünlü insanların gerçek hesaplarının hangisi olduğunu ayırt edebilme amacıyla kullanılmaktadır. Peki mavi tik nasıl alınır?  Öncellikle bir Instagram hesabına sahip olmalısınız. Sonrasında uygulamaya giriş yaparak ayarlar kısmını açmanız gerekmekte.

Doğrulama iste bölümüne giriş yapıp bu bölüme ad soyad ve kimlik bilgilerinizi yazmalısınız. Son olarak diğer istenen bilgileri de eksiksiz bir şekilde tamamlayıp formu yolladığınızda başvurunuz Instagram tarafından incelenir ve gerekli görülürse mavi tik hesabınıza verilir. Yani anlaşılan odur ki mavi tik herkesin ulaşabileceği bir şey değildir ve mavi tikli bir hesaptan yorum almak markanız ve markanızın saygınlığı açısından oldukça etkili olabilir.

Instagram Mavi Tikli Yorum Satın Al Avantajları

1- Alacağınız mavi tikli yorum ya da yorumlar sayesinde Instagram algoritması tarafından fark edilir ve daha çok kişiye önerilmeye başlanırsınız. Bu sayede markanız Instagram üzerinde çok daha hızlı büyür ve daha geniş kitlelere hitap etmeye başlarsınız. Ayrıca mavi tikli hesaplar saygın hesaplar olduğu için marka güvenirliğiniz de artar. Bunun yanı sıra mavi tikli hesapların takipçilerinin de hemen hemen hepsinin karşısına sizin gönderi ve içerikleriniz Instagram tarafından daha sık çıkarılmaya başlanacağı için bir başka hesabın kitlesini de kendi kitlenize dahil etmiş olursunuz.

2- Mavi tikli hesaplar saygın hesaplardır. Bu yüzden mavi tikli hesaplardan alacağınız yorum ya da yorumlar markanızın saygınlığını önemli ölçüde arttırır. Markanızın saygınlığı Instagram üzerinde oldukça önemli bir kriterdir. Mavi tike sahip olan hesaplardan alacağınız ve aldığınız yorumlar sayesinde reklamverenlerin dikkatini kolayca çekersiniz. Her reklamveren kendi markasının paylaşımını saygın bir hesap aracılığı ile yapmak ister. Bu noktada mavi tikli hesaplardan aldığınız yorumların önemi daha da artacaktır. Bu sayede markanızı saygınlık ve tanınırlık açısından rakiplerinizden ayıracak ve reklamverenlerin ilk tercihi konumuna yükseleceksiniz. 

3- Mavi tikli hesaplardan yorum almak, eğer kendi hesabınız mavi tikli değilse, mavi tikli yapmanız noktasında gelecekte size oldukça önemli katkılar sağlayabilir.

Kimler Satın Alabilir?

Markasına değer katmak isteyen herkes bu hizmetten yani mavi tikli yorum satın al hizmetinden faydalanabilir. Eğer siz de marka saygınlığınızı ve bilinirliğini arttırmak istiyorsanız ve bu alanda yatırım yapmak gibi bir düşünce içindeyseniz bu hizmet kesinlikle aradığınız hizmet olabilir.

Nasıl Satın Alınır?

Sitede ilgili bölümü ziyaret ettikten sonra size en uygun paketi seçip işlemi sonlandırabilirsiniz. Son derece güvenli ve rahat bir alışveriş sürecinin ardından yaptığınız yatırımın getirilerini rahatça izleyebilirsiniz.