Instagram günümüzde birçok içerik üreticisiyle beraber en çok kullanılan sosyal medya platformları arasında yer alır. Çok sayıda kullanıcının günlük olarak vakit geçirdiği Instagram zamanla pazarlama ve reklamcılık sektörünü de kökten değiştirdi. Günümüzde marka ve işletmeler büyük oranda Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden reklamlarını yapar. Kullanıcıların isteyerek girdiği ve günlük olarak saatlerini geçirdiği bir platformda görünür olmak herhangi bir televizyon kanalına reklam vermekten daha çok önemli ve verimlidir.

Markaların ve normal kullanıcıların Instagram’da büyümesi içeriklerin çok miktarda olması ve rakiplerin büyük olması nedeniyle zor olabilir. Instagram video görüntülenme satın al hizmeti sayesinde kullanıcılar ve marka hesapları kısa sürede büyüme elde edebilir. Video görüntülenmeler Instagram algoritmasının hesapları öne çıkarmak için baz aldığı parametreler arasında yer alır. Videoları çok izlenen ve etkileşimi yüksek olan hesaplar algoritma tarafından öne çıkarılır ve büyüme elde eder. Instagram video görüntülenme satın al hizmeti sayesinde siz de Instagram’da kısa sürede  büyüyebilir ve kendi kitlenizi oluşturabilirsiniz. 

Instagram Video Görüntülenme Nasıl Satın Alınır?

Çok sayıda normal kullanıcı ve marka hesaplı Instagram görüntülenme nasıl satın alınır sorusuna cevap arar. Video görüntülenme kısa sürede büyüme elde etmek için oldukça uygun bir seçenektir. Günümüzde çeşitli sağlayıcılar Instagram platformunda büyüyebilmek için video görüntülenme hizmeti sunar. Belirli bir ücret karşılığında Instagram video görüntülenme satın alabilir ve hesabınızı büyütebilirsiniz. Instagram video görüntülenme satın alma aşamaları şu şekilde ilerler:

  • İlk etapta hesabınızın ne kadar görüntülenmeye ihtiyacı olduğuna karar vermelisiniz. Elde etmek istediğiniz büyümeye göre bir görüntülenme sayısı seçebilir ve buna göre bir bütçe ayırabilirsiniz. Instagram video görüntülenme satın al hizmeti  uygun ücretlerle verimli büyüme elde etmenize olanak tanır. 
  • Bütçenize ve ne kadar görüntülenmeye ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra hangi videonuza görüntülenme eklemek istediğinizi seçmeniz gerekir. Halihazırda kullanıcıların ilgisini çeken ve hedef kitlenizin ilgi göstereceği bir videonuzu seçmeniz sürecin olumlu sonuçlanmasını sağlar. 
  • Videonuzu da seçtikten sonra ödeme yaparak işlemi başlatabilirsiniz. Instagram video görüntülenme satın al hizmeti online olarak gerçekleşir. Web sitesi ya da uygulama üzerinden videonuza görüntülenme göndermeye başlayabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra seçtiğiniz miktarda video görüntülenmesi seçtiğiniz videoya gönderilmeye başlar. Güvenli ödeme sistemleri sayesinde kredi ya da banka kartınız üzerinden kolayca ödeme yapabilirsiniz. Ödeme bilgileriniz güvenli kalır ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz. 
  • Ödemenizi tamamladıktan sonra yapmanız gereken işlemler sonlanır. Bu aşamadan sonra videonuzu kontrol ederek ne kadar izlenme elde ettiğini görebilirsiniz. Doğal olması ve algoritma tarafından öne çıkarılması amacıyla videonuz için seçtiğiniz görüntülenme miktarı bir anda gönderilmeyebilir. Bu faktör seçtiğiniz miktara göre değişiklik gösterebilir. Instagram video görüntülenme satın al hizmeti veren firmalar geniş kullanıcı havuzları içerisinden size ve videonuza uygun kullanıcıları görüntülenme olarak videonuza gönderir. Bu kullanıcı havuzuna ‘panel’ adı verilir. 

Instagram Video Görüntülenme Avantajları Nelerdir?

Instagram video görüntülenme satın al hizmetinin başlıca avantajları şu şekildedir:

  • Videonuz ve buna bağlı olarak hesabınız kısa sürede öne çıkarılarak daha fazla büyüme elde eder. Instagram çok sayıda büyük kullanıcısı ve başarılı içerik üreticisi olan bir sosyal medya platformudur. Bu platformda günümüzde büyüme elde etmek uzun sürebilir. Instagram video görüntülenme satın al hizmeti videonuza belirli bir süre içerisinde  seçilen miktarda  görüntülenme gönderir. Bu şekilde videonuza algoritma tarafından fark edilir ve öne çıkarılır. 
  • Videonuza gönderdiğiniz görüntülenmeler doğal olarak gerçekleşir ve zengin bir kullanıcı panelinden gönderilir. 
  • Görüntülenme satın almak üzere yaptığınız ödemeler güvenli şekilde gerçekleşir ve bilgileriniz gizli tutulur.
  • Instagram hesabınızda ya da videonuzda görüntülenme satın aldığınıza dair bir belirti bulunmaz. Süreç tamamen doğal ilerler. 

Kimler Instagram Video Görüntülenme Satın Alabilir?

Dileyen herkes Instagram video görüntülenme hizmeti alabilir. Sadece bazı hesapların bu işlem için uygun olduğu düşünülür. Fakat firmaların gelişmiş ve zengin kullanıcı panelleri sayesinde her hesabın hedef kitlesine göre video görüntülenme hizmeti verilir. Instagram’da büyümek isteyen normal bir kullanıcı ya da firmasını, işletmesini görünür kılmak isteyen bir marka bu hizmeti satın alarak videolarını daha fazla kullanıcıya gösterebilir. Günümüzde Instagram gibi önemli ve büyük bir platformda büyüme elde etmek her açıdan getirisi çok olan bir süreçtir. Hesabınız Instagram’da büyümeye devam ettikçe bunu gelire dönüştürebilir ve daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz.

Instagram Video Görüntülenme Satın Al İşe Yarar mı?

Video görüntülenme satın alanlar görüntülenmelerin hesaplarına nasıl bir etki bıraktığını merak eder. Bu sorunun cevabı görüntülenme satın aldığınız firmaya göre değişiklik gösterir. Bazı firmalar orijinal olmayan, doğal olmayan panelleri üzerinden düşük ücretlerle Instagram video görüntülenme satın al hizmeti sunar. Bu tarzda işlemler hesabınızın büyümesine kısa süreli olsa da etki eder. Fakat hedef kitlenizi büyütebilmek için yeterli değildir. Kaliteli bir sağlayıcı firmadan satın aldığınız video görüntülenmeleri tamamen doğal ve çok çeşitli bir kullanıcı panelinden gönderilir. Bu sayede videonuz algoritma tarafından fark edilir ve daha fazla kişinin görebilmesi amacıyla öne çıkarılır. 

Instagram Video Görüntülenme Almak Hesaba Zarar Verir mi?

Instagram video İzlenme satın al hizmetinden dolayı hesabın kapanacağı, kısıtlanacağı ya da algoritma tarafından arka sıralara alınacağı yaygın bir kanıdır. Bu olumsuz sonuçlar sadece sağlayıcı firmanın hatasından kaynaklanıyor olabilir. Doğal olmayan ve sahte olduğu belli olan bir kullanıcı panelinden gönderilen görüntülenmeler hesabın görüntülenme satın alıyor olduğunu ele verebilir.

Aynı zamanda bazı firmalar görüntülenmelerin tamamını bir anda gönderir. Bu durum da Instagram yapay zekasının videoya görüntülenme satın alındığını fark etmesine ve hesabı algoritmanın arka sıralarına almasına yol açabilir. Kaliteli bir firmadan satın aldığınız video görüntülenmelerde bu tarz olumsuz sonuçlarla karşılaşmazsınız. Görüntülenmeler doğal bir panelden alınır ve aşamalı bir şekilde, parça parça olarak videonuza gönderilir.